باربری شهران/اتوبارشهران

باربری و اتوبار تهران بار (آرام بار) در استان تهران خدمات بی نظیری همچون باربری داخل شهر ، باربری برون شهری، باربری به شهرستان ها ، باری خرده بار و... به همشهریان عزیز در استان تهران ارایه می دهد. اتوبار شهران جزء مناطق تحت پوشش باربری تهران بار می باشد که حمل اثاثیه منازل ، اسباب کشی منازل ، دفاتر ، شرکت ، خرده بار و... را در این منطقه از استان تهران سرویس دهی می کند . باربری تهران بار به دلیل قرار گرفتن دفتر خود در شهران خدمات بهتری به همشهریان خود در این منطقه از تهران ارایه می دهد یکی از این خدمات با ارزش حضور سریع خودرو ها اسباب کشی در محل می باشد تا اگر قصد اسباب کشی سریع داشتید صداقت بار بهتر و سریع تر از هر باربری دیگر می تواند حمل اثاثیه شما را انجام دهد . مشتریان عزیز که در شهران شمالی و شهران جنوبی ساکن می باشند می توانند 24 ساعته با شماره تلفن های 22608543 88106931 تماس حاصل فرمایند و از مشاوره ریگان و رزرو وقت باربری حاصل فرمایند..

باربری شهران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ باهدف خدمت رسانی در غرب تهران آغاز کرده،این اتوبار با داشتن شعبات مختلف در منطقه غرب تهران به صورت شبانه روزی فعالیت می کند ,

خدمات این شرکت در راستای جابه جایی اثاثیه منزل ،شرکتها، لوازم و اثاثیه اداری و تجاری با انواع مایشن الات حمل ونقل از جمله خاور هیوندا ایسوزه .می باشد.

جابجایی اثاثیه منزل در شهران

بهترین باربری در محدوده شهران

حمل بار با کامیون در شهران 

بسته بندی اثاثیه منزل ولوازم خانه  باربری شهران

کارگر حمل اسباب منزل در شهران.

آرام بار شبانه روزی و۲۴ ساعته با ۲۰٪درصد تخفیف.

۰۲۱۴۴۳۵۲۳۴۹

۰۲۱۸۸۱۰۶۹۳۱

۰۹۱۱۶۵۲۱۵۷۰.

 

اشتراک این مطلب:
Top