باربری پونک | اتوبار اثاث کشی 44363575

باربری پونک تهران با ارائه کلیه خدمات در منطقه باربری شمال تهران

0911-6521570

اثاث کشی با اتوبار پونک

باربری پونک تهران با ارائه کلیه خدمات در منطقه باربری شمال تهران شامل اثاث کشی اتوبار پونک شامل بسته بندی اثاثیه ، کارگران مخصوص اثاث کشی با تجربه و تبحر کافی برای حمل انواع وسیله های بزرگ و سنگین دارای کامیونت و خاور های 6 متری ، نیسان و وانت بار آماده ارائه خدمات باربری در منطقه پونک تهران می باشید.
شماره تلفن اتوبار پونک تهران اثاث کشی

شماره باربری پونک

0911-6521570

 

اگر به دنبال اتوبار پونک برای حمل اسباب و وسایل خود هستید همین الان با شماره باربری پونک 44363575 تماس بگیرید تا از خدمات اتوبار پونک در سرتاسر تهران بزرگ بهره مند شوید. کافیست با باربری پونک تماس بگیرید ، ما با ارائه مشاوره صحیح و تدوین زمان بندی و برنامه کارآمد برای اسباب کشی ، خیال شما را از بی نظمی ها و بی برنامه گی های اثاث کشی آسوده میسازیم.

 

تماس با اتوبار پونک

0911-6521570

سرویس بسته بندی باربری پونک

سرویس های بسته بندی موجود در باربری پونک از بهترین متریال در کنار تجربه استفاده کرده و با قرار دادن فوم و سلفون بین لوازم شما در کارتن های ضخیم و محکم ، خطر شکستن و از بین رفتن لوازم منزل شما را به صفر میرساند . همچنین با چسب های عریض و پهن درب کارتن ها و اطراف آن ها را محکم میبندیم تا کارتن ها پاره یا از هم باز نشوند. در باربری پونک تمامی این خدمات را با یک تماس با شماره 44363575 خواهید داشت. باربری تهران با تجربه ای چند ساله در امر باربری و اتوبار در خدمت شماست.

 

باربری پونک تهران - خدمات حمل و نقل اتوبار تهران

 

کارگران ورزیده اتوبار پونک

کارگران اتوبار پونک از بهترین کارگران اثاث کشی هستند با تجربه چندین ساله در امر باربری پونک در سرتاسر تهران بدون کچکترین آسیبی به وسایل شما آنها را در کامیونت ها و خاور های اتوبار پونک به بهترین شکل میچینند. دیگر نگرانی بابت حمل پیانو سنگین یا یخچال ساید بای ساید بزرگ خود نداشته باشید ، مبل ها و کمد ها همگی با دقت و سرعت هرچه بیشتر در باربری پونک برای شما حمل خواهند شد فقط کافیست بایستید و تماشا کنید ! اتوبار تهران خاطره ای خوش از یک اسباب کشی بدون دغدغه و دردسر و با آرامش را برای شما به ارمغان می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *